WIOSNA!!!
Rundę rewanżową czas rozpocząć
Już w najbliższą sobotę o godz 15:30 na boisku w Gronowie Elbląskim odbędzie się inauguracja rundy wiosennej. I już na sam początek rywalem zawodników Sławomira Mówińskiego będzie jeden z głównych kandydatów do awansu beniaminkiem Pomowiec Gronowo Elbląskie. Ekipa prowadzona przez Tomasza Wierciocha to bez wątpienia rewelacja tych rozgrywek.Praca trenera Pomowca przynosi oczekiwane efekty, awans do okręgówki i teraz stoją przed dużą szansą pójść za ciosem i awansować do IV ligi. W przerwie zimowej do drużyny dołączyło kilku zawodników, którzy z pewnością podniosą poziom gry w Gronowie.
W Radomniaku również doszło do kilku zmian z drużyny odszedł Patryk Godziszewski (wyjazd zagranicę), a w jego miejsce przyszli Olaf Grabowski ( wolny transfer ) Karol Łukwiński oraz Piotr Pyska (drużyna młodzieżowa). Już dziś wiemy, że trener nie będzie mógł skorzystać z kilku ważnych zawodników. Trener Radomniaka ma również spory dylemat ponieważ ostatni mecz kontrolny pokazał, że nie jesteśmy w pełni formy,jednak wiemy, że każdy mecz toczy się swoimi prawami i miejmy nadzieje, że naszym zawodnikom uda się zdobyć komplet punktów.
Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków obu drużyn
Wyjazd z Radomna o 12:00 z Łąk 12:15