Przekaż 1% na Radomniaka!!!

Jak co roku każdy z nas zobowiązany jest do rozliczenia się z fiskusem. Nie raz mieliśmy dylemat co zrobić z tym 1% od dzisiaj zamiast oddawać do skarby Państwa można wspomóc nasz klub K.S. Radomniak Radomno.
Tradycyjne przekazanie 1% podatku jest bardzo proste. Wystarczy, że na rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, 36, 37, 38 lub 39) wpiszesz numer KRS Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej oraz nazwę swojego klubu. Nic więcej nie musisz robić. Widzisz? To naprawdę jest proste!
KRS WMZPN – 0000086043
Cel szczegółowy - LZS RADOMNIAK RADOMNO
Istnieje również możliwość wparcia NASZEGO klubu Radomniak Radomno dobrowolną wpłata na nasze konto: 35 2030 0045 1110 0000 0382 4670. Pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie w sprzęt sportowy wszystkich naszych podopiecznych w szkółce piłkarskiej.
Licząc na państwa życzliwość i ofiarność wyrażamy nadzieję, że spełnią się marzenia naszych wychowanków o piłkarskiej sławie na sportowych arenach.